SZKOLENIA DLA NOWYCH DZIAŁKOWCÓW W TRYBIE ZDALNYM. Prosimy nowych działkowców którzy nie mogli zrobić szkolenia w formie tradycyjne o odbycie szkolenia zdalnego i dostarczenia zaświadczenia o jego ukończeniu.

Informujemy, że na stronie internetowej OZ PZD w Poznaniu www.poznan.pzd.pl dostępna jest platforma do odbycia szkolenia dla kandydatów na działkowców w formie zdalnej. Kandydat musi zalogować się na takiej platformie, zapoznać się z materiałami szkoleniowymi, a następnie odpowiedzieć na kilka pytań testowych z przeczytanego materiału. Pozytywna odpowiedź na 3 z 5 zadanych pytań skutkuje zaliczeniem szkolenia i możliwością wydruku zaświadczenia o jego ukończeniu, które działkowiec przekazuje do zarządu ROD. Pełna instrukcja logowania i obsługi panelu szkoleniowego dostępna jest w załączeniu.

Jednocześnie informujemy, że szkolenia w formie tradycyjnej – bezpośredniej zostały wznowione w Obornikach i Rawiczu. W Poznaniu nadal nie ma możliwości odbycia szkolenia dla kandydatów na działkowców w formie tradycyjnej. OZ PZD planuje wznowienie takich szkoleń, jednak termin podjęcia takiej decyzji będzie uzależniony od sytuacji epidemicznej w kraju. O ewentualnym wznowieniu szkoleń w formie tradycyjnej poinformujemy na stornie internetowej OZ oraz prześlemy informację mailowo do zarządów ROD.
Prosimy zarządy ROD o informowanie kandydatów na działkowców i egzekwowanie odbycia szkolenia w formie zdalnej. Zarządy ROD mogą również skierować na szkolenie dla kandydatów osoby, które z powodu zawieszenie od kwietnia 2020 r. szkoleń w normalnym trybie nie odbyły go, a otrzymały prawo do działki.
Decyzja o szkoleniu dla kandydatów na działkowców w trybie zdalnym została przyjętą uchwałą Okręgowego Zarządu PZD w Poznaniu nr 284/2020 z dnia 28 września 2020 r. Uchwała w załączeniu.

*************************************************************

Instrukcja logowania do zdalnego szkolenia dla nowych działkowców

Pod Modułem logowania klikamy w “Zarejestruj się teraz”

wypełniamy pola:

Nazwa użytkownika – tutaj podajemy nazwę pod którą będziemy logować się do systemu.

Imię:

Nazwisko:

Nazwa ROD: podajemy nazwę ROD w którym posiadamy działkę.

Hasło: wpisz swoje hasło.

Powtórz hasło: powtórz twoje hasło

Po wypełnieniu danych Klikamy w zielony przycisk Utwórz konto.

Wyskakuje komunikat” konto zostało utworzone!” klikamy “ok” i zostajemy przeniesieni do strony logowania w której podajemy dane z rejestracji i zostajemy

zalogowani do części teoretycznej.

Poniżej treści znajdują się przyciski Cofnij / Dalej którymi poruszamy się po materiale szkoleniowym.

Po dotarciu do końca części teoretycznej musimy odpowiedzieć na quiz.

Przyciskiem sprawdź wynik dowiemy się czy zaliczyliśmy szkolenie i zostaniemy przeniesieni do strony na której możemy pobrać certyfikat ukończenia szkolenia.

*************************************************************